Garip Kayacı Kimdir?

 Konumunuz / Ana Sayfa / Garip Kayacı Kimdir?

Garip Kayacı Kimdir?

 

 

Kendini eğitime adamış vizyoner bir ailenin tek çocuğu olarak 1986 yılında dünyaya geldi. Çocukluğundan itibaren evde ve dışarıda her zaman kendisini destekleyen; sosyal yaşamda, akademik yaşamda ve iş yaşantısında yanında olan, bir aileye sahip olmak en büyük şansı oldu.


Özellikle 2005 yılında başlayan üniversite hayatı, yaşantısındaki rolü oldukça önemli olduğu söylenebilir. “İnsan mutlu olduğu işi yapmalı” işte bu Garip Kayacı için olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu düşünce ile ister istemez “sürekli gelişim” vizyonuna sahip olduğuna inanmaktadır. Üniversite yaşantısından başlayarak bugüne, bugünden ilerleyen dönemlerdeki vizyonu “Sürekli Gelişim” ‘dir. Lisans hayatı Garip Kayacı için oldukça önemli bir dönemdi. Kişisel gelişim adına bir çok eğitime bu dönemde başladı ve kendisine şu soruyu yöneltti: “Kişisel bir marka olmaya hazır mısın?”. 

 

Başlangıçta bu çok ağırdı, uzun bir süreçti ve zordu, hatta klasikleşmiş Türkiye düşüncesinde imkânsızdı. 2005-2009 yılları arasında birçok eğitim aldı ve lisans eğitiminin 3. Yılında Yüksek Lisans yapmaya karar verdi. Özellikle bu dönemde tanıştığı sayın Prof. Dr. Halil GÜVEN’in destekleri kariyer planlamasında oldukça önemli rol oynadı. 2009 yılının Eylül ayında “İşletme Yönetimi” bölümünde yüksek lisansa başladı. Yüksek Lisans döneminde eğitimlerine devam etti. 2011 yılının Haziran ayında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

 

Yüksek Lisans dönemi Garip Kayacı için oldukça farklıydı. Bakış açısının değiştiği, kendi eksikliklerinin farkına vardığı, sosyal çevresinin genişlediği, akademinin önemini anladığı bir dönemdi. 2012 yılı itibari ile profesyonel iş yaşantısına başladı. 2012-2014 yılları arasında On Hekim Ortak Sağlık Birimi, 2014-2015 Renault ve 2015 yılının Ocak ayından başlayarak “Üretim Müdürü” olarak iki yıl devam ettiği Özdekan Kauçuk A.Ş’de profesyonel iş yaşantısına 2016 yılı eylül ayı itibari ile noktalayarak 2014 yılında temelini attığı, GK DANIŞMANLIK firmasını kurdu.